Про Себе


Прядка Любов Василівна


Народилася 17 березня 1958 року в чудовому селі Зориківка Міловського району на Луганщині, яке утопає в зелені розлогих верб,що торкаються своїми вітами дзеркальної поверхні річки Камишної, в зарослях терну, який весною окутує своїм цвітінням, ніби димкою, а восени частує терпкими ягодами. Вздовж берегу тягнуться плантації соковитої ожини, ховаються кущі калини та глоду, дикі яблуньки, груші. Я ще й зараз пам’ятаю смак джерельної води, відчуваю прохолоду дороги біля крейдяної гори, яка влітку дарувала нам блакитні квіточки льону, а взимку, вкрита снігом, була для нас місцем дитячих розваг.
З дитинства в мені живе безмірна любов до природи, адже все, що росло поруч: соняшники, маки, чорнобривці, конвалії, воронці, зачаровувало своєю красою. Отак ще з далекого минулого я відчуваю любов до оточуючого середовища, піклуюся про його чистоту, створюю красу за законами природи.
Світ дітей, як і світ мистецтва невід’ємно пов’язані. Чутлива душа дитини здатна побачити недосяжне заклопотаному дорослому, побачити те, що може відчути лише істинний митець. Саме тому захоплююсь своєю професією і щодня разом із дітьми займаюсь пошуком прекрасного в оточуючому світі і навчаю їх пізнавати та відтворювати його суть і красу.
У своєму житті керуюсь добротою, любов’ю і турботою та переконана, що творчості як і будь-якій іншій діяльності можна навчитися.
Автопортрет
Освіта: незакінчена школа життя
Спеціальність: дочка,  подруга, дружина, мама, бабуся
Категорія:  творча  особистість  з  обожненням краси й порядку у всьому
Життєве кредо: поклоніння Природі, мрії про красу, гармонію, щастя, безкорисливу допомогу людям, доброта, терпимість, піклування про близьких.
Педагогічне кредо: 
Моє прагнення – пошук нового.
Моє щастя – дитяча любов.
Моя віра – це віра в дитину.
В її здібності, творчість й талант.
Тема досвіду:  Формування в учнів системи знань і ціннісних орієнтирів на основі особисто художньо-творчої діяльності і досвіду та залучення до  видатних явищ української і зарубіжної художньої культури.   
Ідея досвіду: формування високорозвиненої компетентної особистості через самоаналіз, самопізнання, самооцінку, самоконтроль і творчий пошук.
Джерела мого натхнення:
·                 українська пісня
·                 краса природи в різних її проявах
·                 мої донечки Олена та Наталя, онучки Вікторія та Софія
Хоббі: творю прекрасне соїми руками - вишиваю, бо я - українка, в'яжу, адже найкраще зігріють моїх онучок речі, створені моїми руками, шию на радість донькам, онучкам і собі, відтворюю красу Всесвіту у своїх малюнках, люблю смачно готувати і красиво подати, читаю книги з психології.

А ось і джерела натхнення...
Немає коментарів:

Дописати коментар